Ładowanie Ogłoszenia

« Wszystkie Ogłoszenia

  • To event minęło.

Ogłoszenia parafialne – 24.12.2017r.


 

 

 

 

IV NIEDZIELA ADWENTU

24.12.2017r.

 

1. Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom tego tygodnia  składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 

2. Z racji przeżywanej dziś wigilii zachęcamy do tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. W czasie wieczerzy wigilijnej pamiętajmy o wspólnej modlitwie w rodzinie, czytaniu fragmentu Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, śpiewaniu kolęd oraz składaniu sobie życzeń.

Dzisiaj  nie będzie Mszy św. o 16.30.

 

3. Pasterka będzie o godz. 24.00, a w Januszowej o godz. 23.00. Składka na tej Mszy św. przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia.

 

4. Msze św. w Boże Narodzenie jak również w drugi dzień Świąt jak w każdą niedzielę. Zachęcamy do religijnego i godnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia.

 

5. We wtorek nowenna do św. Jana Pawła II wyjątkowo o g. 16.00.

 

6. W zakrystii można otrzymać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszego kościoła.

 

7. Dziękujemy paniom sprzątającym naszą kaplicę i wszystkim, którzy przygotowali jej świąteczny wystrój.

 

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest świąteczny „Gość Niedzielny” z modlitwą na Wigilię, nowy numer „Naszych Spotkań”, oraz  „Miłujcie się”.

 

9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności śp. Maria Łagosz, Danuta Konieczna. „Dobry Jezu…”.


strzałka do góry