Ładowanie Ogłoszenia

« Wszystkie Ogłoszenia

  • To event minęło.

Ogłoszenia parafialne – 20.05.2018r.


 

 

 

 

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

                  20.05.2018r.

 

1. W tym tygodniu w liturgii:

– w poniedziałek – II dzień Zielonych Świąt, święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 630,80,930 oraz 1800. Nabożeństwo majowe wyjątkowo w tym dniu o g. 1730.  W Januszowej o godz. 1700.

–  w czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego  Kapłana

– w sobotę – św. Filipa Nereusza – Dzień Matki. Zapraszamy wszystkie dzieci na g. 1700, aby modlić się za swoje mamy.

– w niedzielę – święto Trójcy Świętej

        Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom, jak również naszym mamom, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 

2. W dni powszednie nabożeństwo majowe  o godz. 1700 a w niedzielę g. 1600.

 

3. Zapraszamy we wtorek na nowennę do św. Jana Pawła II o g. 1700. W piątek Godzina Miłosierdzia o g. 1500. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

4. Nabożeństwo do św. Michała Archanioła będzie wyjątkowo w tym miesiącu w ten czwartek o g. 1630.

 

5. Spotkanie Grupy Synodalnej w piątek o g. 1830. Zapraszamy Radę Parafialną oraz małżonków, szczególnie należących do Domowego Kościoła. Tematem spotkania będzie modlitwa w rodzinie.

 

6. Spotkanie klas VII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w piątek o g. 1700.

 

7. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Krakowa na Skałkę – miejsca męczeńskiej śmierci św. Stanisława. Wyjazd w środę o g.800 spod piekarni „Harnaś”.

 

8. Dziękujemy za ofiary składane na posadzkę w nowym kościele oraz  paniom, które sprzątają naszą kaplicę.

 

9. Za tydzień Stowarzyszenie „Orion”, za zgodą ks. biskupa,  przeprowadzi zbiórkę do puszek na operację i rehabilitację małej Emilii Woropaj cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśni oraz na rozbudowę Sądeckiego Hospicjum.

 

10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, nowy numer „Naszych Spotkań”, dla dzieci „Promyczek Dobra” oraz „Mały Gość Niedzielny”. Są też do nabycia małe książeczki o św. Janie Pawle II  w cenie 2 zł. z przeznaczeniem na posadzkę w nowym kościele.

 

11. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Kazimiera Sołtys. Módlmy się: Dobry Jezu, a nasz Panie…


strzałka do góry