Ładowanie Ogłoszenia

« Wszystkie Ogłoszenia

  • To event minęło.

Ogłoszenia parafialne – 15.04.2018r.


 

 

 

 

  III Niedziela Wielkanocna

                      15.04.2018r.

 

1.Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 

2. Niedzielą Biblijną rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego w naszych rodzinach. Po Mszy św. lektor będzie rozdawał karteczki z zaznaczonym psalmem i tekstem Listu św. Pawła do Rzymian do osobistej medytacji w domu. Zapraszamy też na  spotkania grupy Lectio Divina w każdy ostatni poniedziałek miesiąca po Mszy św. wieczornej.

 

3. Spotkanie Klubu Seniora w poniedziałek o g. 18.00.

 

4. W środę 18 kwietnia o g. 400 rozpocznie się parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Przebywając w świętych miejscach związanych  z ziemskim życiem Pana Jezusa polecać będziemy intencje naszej parafii i budowy kościoła. W Bazylice Grobu Pańskiego ks. proboszcz celebrować będzie Mszę św. w intencji parafian oraz za dobrodziejów budującego się kościoła.

 

5. Za tydzień Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Sądeckie Hospicjum” będzie prowadzić akcję pod nazwą „Pola Nadziei”. Dochód zasili konto stacjonarnego hospicjum.

 

6. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

7. Bóg zapłać za ofiary składane na posadzkę w nowym kościele.  Dziękujemy paniom sprzątającym naszą kaplicę.

 

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, „Nasze Spotkania” oraz nowy numer „Miłujcie się”.

 

9. Można jeszcze w zakrystii zapisać się na wyjazd do Tarnowa na rozpoczęcie V Synodu Diecezji Tarnowskiej.

 

10. W ostatnim tygodniu w naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Michał Kożuch. Módlmy się za jego nieśmiertelną duszę. Dobry Jezu, a nasz Panie…

 

11. Dziękujemy braciom ze wspólnoty Cenacolo za przybycie do naszej parafii. Wysłuchajmy teraz kilku słów, które chcą do nas skierować.

 

 

 


strzałka do góry