Ładowanie Ogłoszenia

« Wszystkie Ogłoszenia

  • To event minęło.

Ogłoszenia parafialne – 13.08.2017r.


XIX NIEDZIELA ZWYKŁA  13.08.2017r.   

                 

1.W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

– w poniedziałek – św. Maksymiliana Kolbego – męczennika

– we wtorek – uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każdą niedzielę na których będzie błogosławieństwo ziół i wianków. W poniedziałek o 17.30 Msza św. z uroczystości Wniebowzięcia.

– w czwartek – św. Jacka

– w piątek – św. Bernarda

– w sobotę – św. Piusa X papieża

Wszystkim Solenizantom, Solenizantkom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki św. Jana Pawła II.

 

2. W poniedziałek o g. 17:00 różaniec a godz. 17:30 Msza św. za zmarłych i za konających z intencji Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym.

 

3. Dzisiaj  kolejne nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 19.00. Po Mszy św. około g. 19.45 modlitwa różańcowa.

 

4. W czwartek w Tarnowie o godz. 6.30 Mszą św. rozpocznie się XXXV Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Około 8 tyś. pielgrzymów w 26 grupach wyruszy na Jasną Górę. Mają do przejścia  240 km. Nasi pielgrzymi pójdą w grupie św. Małgorzaty nr 22, która liczy 340 osób, pod przewodnictwem ks. proboszcza. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Słuchajmy również relacji radiowej w RDN.  Ks. proboszcz modlitwy i pielgrzymowanie ofiaruje w intencji wszystkich swoich parafian oraz o błogosławieństwo Boże w budowie kościoła i za ofiarodawców.

 

5. W ten wtorek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II wyjątkowo na godz.  16:00  a w piątek na Koronkę  do Miłosierdzia Bożego na godz. 15.00. W czwartek zapraszamy na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu.

 

6. W środę próba chóru parafialnego o g.18.30. Pan organista zaprasza  nowe osoby do chóru.

 

7. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszego kościoła czy to na składkę czy indywidualnie czy na konto parafialne.

 

8. Serdecznie dziękujemy paniom, które sprzątają naszą kaplicę oraz panom, którzy skosili trawę wokół kaplicy.

 

9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Gość Niedzielny”, „Nasze Spotkania” a dla dzieci „Mały Promyczek”.

 


strzałka do góry