Ładowanie Ogłoszenia

« Wszystkie Ogłoszenia

  • To event minęło.

Ogłoszenia parafialne – 10.02.2019r.


 

 

 

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA

10.02.2019r.

 

1.W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy wspomnienie:

– w poniedziałek – Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

– w czwartek – Świętych Cyryla i Metodego – patronów Europy

– w piątek – bł. Ks. Michała Sopoćko

 

 Wszystkim solenizantkom, solenizantom i jubilatom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II, szczególną troską i modlitwą otaczamy wszystkich chorych z okazji Światowego Dnia Chorego.

 

2. Nabożeństwo dla chorych będzie w naszej parafii w czasie rekolekcji wielkopostnych.

 

3.  W poniedziałek o godz. 1700 różaniec, a o 1730 Msza św. za dusze w czyśćcu cierpiące i za konających z intencji Apostolatu Pomocy Duszom Czyśćcowym.

 

4. W piątek o godz. 1830 comiesięczne spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Zapraszamy Radę Parafialną, Domowy Kościół, Nadzwyczajnych Szafarzy oraz wszystkich należących do Parafialnego Zespołu Synodalnego.

 

5. We wtorek zapraszamy na nowennę do św. Jana Pawła II o godz. 1700. W czwartek  całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

6. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół.

 

7. We wtorek o godz. 1630 można skorzystać z bezpłatnej porady prawnika.

 

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Naszych Spotkań” z kazaniem ks. proboszcza na zakończenie 2018r., „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, nowy numer „Miłujcie się” a dla dzieci „Promyczek Dobra” z grą dla dzieci.

 

9. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. można złożyć podpis pod apelem poparcia dla inicjatywy ponownej lokalizacji jednostki wojskowej w Nowym Sączu odwołującej się do tradycji I Pułku Strzelców Podhalańskich.

 

10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności      śp. Józef Maślanka, Antonina Pogwizd. „Dobry Jezu…”.                  

 

 


strzałka do góry