Ładowanie Ogłoszenia

« Wszystkie Ogłoszenia

  • To event minęło.

Ogłoszenia parafialne – 03.06.2018r.


 

IX Niedziela Zwykła 03.06.2018r.

1.W tym tygodniu w liturgii przeżywamy:

– we wtorek – św. Bonifacego i bpa i męczennika

– w czwartek – bł. Zbigniewa Strzałkowskiego, Michała Tomaszka

– w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – w tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

 – w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

Wszystkim solenizantkom, solenizantom, jubilatom, szczególnie ks. Wiesławowi i ks. proboszczowi,  składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki św. Jana Pawła II.

 

2.  Trwa  oktawa Bożego Ciała. Msza św. z procesją wokół kaplicy codziennie o godz. 17:30 a dzisiaj o 11:15. Zapraszamy LSO, dzieci I-komunijne  oraz dziewczynki do sypania kwiatów a chłopców do dzwonienia. W czwartek na zakończenie oktawy Msza św. z błogosławieństwem dzieci oraz wianków o godz. 17:30. W Januszowej o 17:00.

 

3. Comiesięczna katecheza parafialna będzie w ramach spotkania Parafialnego Zespołu Synodalnego 22 czerwca o g. 19.00. Zapraszamy.

 

4. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej a w czwartek na zakończenie całodziennej adoracji. Ojcowie Jezuici zapraszają na tradycyjną procesję na Rynek w przyszłą niedzielę o g. 16:00.

 

5. 18 czerwca organizujemy wyjazd do Zakopanego szlakiem św. Jana Pawła II. W programie nawiedzenie kościoła w Jaszczurówce i Sanktuarium Narodowego Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach oraz spacer Doliną Kościeliską do schroniska pod Ornakiem. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii.

 

6. W piątek po Mszy św. porannej droga krzyżowa i zmiana stacji dla członków Żywej Drogi Krzyżowej.

 

7. W sobotę o g.11:00 spotkanie z rodzicami dzieci wyjeżdżającymi na oazę parafialną do Bukowiny Tatrzańskiej w dniach 25-30 czerwca.

 

8. Wyjątkowo w środę o g. 17:30, ostatnie przed wakacjami, obowiązkowe spotkanie klas II gimnazjum w ramach przygotowania do s. bierzmowania.

 

9. Parafia św. Małgorzaty 10.06.2018r. zaprasza na Rodzinny Festyn Parafialny w godzinach od 13.00 do 20.00 przy ul. Bulwar Narwiku  (parking pod Bazyliką). Dochód zostanie przeznaczony na potrzeby Caritas.

 

10. Msze św. w dni powszednie o g. 6:30 i 17:30, a w piątek o g. 6:30 i 15:15.

 

11. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła. Dziękujemy paniom, które sprzątają naszą kaplicę oraz panom, którzy skosili trawnik wokół kaplicy.

 

12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności    śp. Wojciech Furtak i Tadeusz Tworzydło. „Dobry Jezu”…..


strzałka do góry